English version ------->
Pure Green Coffee Bean

90 kapsułek wegetariańskich
Dystrybutor: PureHealth,
Las Vegas, NV, USA
Sugerowane dawkowanie: 2 kapsułki raz lub więcej razy dziennie 30 minut przed posiłkiem popijając pełną szklanką (około 300 ml) wodyCena: $28.50
Skład każdych dwóch kapsułek (sugerowana dawka):
Wyciąg z ziaren zielonej kawy: 800 mg (zawiera 45% kwasu chlorogenowego)
Inne składniki: ściana kapsułki wegetariańskiej
Nie zawiera żadnych innych składników, wypełniaczy i sztucznych składników. Zawiera wyłącznie (w 100 %) wyciąg z ziaren zielonej (nieprażonej) kawy z bardzo dużą ilością antyoksydantów.
Nie należy brać:
- w wieku poniżej 18 lat,
- w ciąży lub w okresie karmienia piersią,
- w przypadku uczulenia na kofeinę (mimo, że jedna kapsułka zawiera bardzo małe ilości kofeiny),
- w przypadku tendencji do niskich poziomów cukru we krwi

Wysyłamy zioła i suplementy z USA w ilości 1-5 opakowań różnych lub tych samych produktów w każdej paczce. W przypadku kupna większej ilości niż 5, zostanie ta większa ilość wysłana w osobnej lub w kilku osobnych przesyłkach. Kiedy na przykład zamówionych zostanie 12 opakowań, wyślemy 3 paczki (5 + 5 + 2). Przyjmujemy PayPal i wszystkie ważniejsze karty płatnicze. Wysyłamy do wszystkich krajów (przede wszystkim do Polski). Krótko po otrzymaniu zlecenia wyślemy email potwierdzający. Następny email zostanie wysłany zaraz po nadaniu przesyłki do odbiorcy. Cena sprocesowania i wysyłki wynosi $20 za każdą paczkę bez względu na ilość opakowań ziół/suplementów (maksymalnie 5 w każdej przesyłce). W przypadku małych paczek posługujemy się pocztą amerykańską. Większe zamówienia wysyłamy firmą Polamer. Od momentu zamówienia do otrzymania przesyłki przez osoby w Polsce upływa zazwyczaj od jednego do dwóch tygodni.
-----------------------------------------------------------------------
Do sprzedawanych przez nas produktów dołączamy ulotki w języku polskim zawierające skład danego zioła lub suplementu, środki ostrożności podczas jego stosowania oraz ewentualne interakcje z lekami recepturowymi.