To, co dla kogoŚ jest superpożywieniem, dla innej osoby moze być trucizną.

Nie ma diety lub stylu życia, które są uniwersalnie dobre dla każdego. Jestem przekonany, że każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia w celu utrzymania zdrowia i kiedy ma do czynienia z chorobą. Dlatego jestem jednym z lekarzy, którzy wierzą, że poglądy doktora Petera D'Adamo - najbardziej znanego z książek na temat diety i stylu życia według grup krwi - są najbardziej w tej chwili zbliżone do takiego indywidualnego traktowania każdej osoby według genetycznego profilu organizmu.

Życie zgodne z profilem swojego ciała może pomóc uniknąć chorób i prowadzić optymalne życie. Życie, podczas którego możemy wykorzystać wszystkie swoje zdolności, jakie każdy z nas posiada oraz jak najlepiej chronić nasze "pięty achillesowe". Zarówno zalety jak i wady naszych organizmów są inne i zależą od genotypów - są zakodowane w naszym DNA. 

Poniższy test zbudowałem według schematu doktora D'Adamo, który nie tylko opiera się na grupach krwi podczas ustalania predyspozycji osób, którym pomaga. Zapraszam do ustalenia poprzez pomiary swojego ciała i znajomość grupy krwi kim jesteś (?):

MYŚLIWYM (?),

ZBIERACZEM (?),

KOCZOWNIKIEM (?),

POSZUKIWACZEM/ODKRYWCĄ (?),

WOJOWNIKIEM (?),

NAUCZYCIELEM (?). 
Twój GÓRNA CZĘŚĆ CIAŁA jest dłuższa lub takiej samej długości jak Twoje NOGI

(opcja pierwsza) Twoje UDA są dłuższe od PODUDZI

(opcja druga) Twoje PODUDZIA  dłuższe lub takiej samej długości jak UDA


Twoje NOGIdłuższe lub takiej samej długości jak GÓRNA CZĘŚĆ CIAŁA

Twoje UDAdłuższe od PODUDZI


Twoje NOGIdłuższe od GÓRNEJ CZĘŚCI CIAŁA

 

Twoje PODUDZIAdłuższe lub takiej samej długości jak UDA


Wideo pokazujące, jak mierzyć długość górnej części ciała (określanej w poniższym filmie jako torso) i nóg oraz ustalić długości ud oraz podudzi. 

Oznacz swoją grupę krwi w ciągu 10 minut !

kliknij w celu kupna