Szczegółowy opis realizacji zamówień

PayPal Acceptance Mark

Cena wysyłki wynosi $25 za każde 5 opakowań  produktów kupionych w naszym sklepie. Na przykład: wysłanie 1-5 opakowań kosztuje $25, 6-10 opakowań: $50, 11-15: $75....i.t.d.

W przypadku małych przesyłek posługujemy się pocztą amerykańską. Większe zamówienia wysyłamy firmą Polamer. Od momentu zamówienia do otrzymania przesyłki przez osoby w Polsce upływa zazwyczaj od jednego do dwóch tygodni.

Przesyłki można śledzić od momentu wysłania przez nas do momentu doręczenia na stronie internetowej poczty amerykańskiej a następnie polskiej lub w odpowiednim miejscu na stronie internetowej Polameru.

W przypadku zamówienia z obszaru Stanów Zjednoczonych z adresem odbiorcy w USA  nie pobieramy żadnych opłat za wysłanie przesyłki. Posługujemy się wtedy pocztą amerykańską (USPS) lub UPS-em. Przesyłka jest prawie zawsze doręczona do tygodnia czasu od zamówienia.

Zamówienia są procesowane przez PayPal i my nie mamy dostępu do danych finansowych osoby zamawiającej.
Dotyczy to również kart kredytowych, które są także procesowane przez PayPal.
Bez względu na to, co jest walutą podstawową przy zakładaniu konta na PayPal'u, istnieje możliwość płatności w każdej innej walucie podczas posługiwania się tą metodą przy transakcjach międzynarodowych.
Polski złoty jest na przykład przeliczany przez PayPal po rozsądnym kursie bankowym na dolara amerykańskiego (w której to walucie są ceny na naszym portalu).
PayPal nadzoruje również transakcje i kontroluje uczciwość obu stron.
Musimy wysłać zamówienie na dokładnie ten sam adres, który podaje osoba zamawiająca i poinformować PayPal o realizacji zamówienia łącznie z konkretnym numerem przesyłki (tracking number).
 

Osobom zamawiającym w naszym sklepie przysługuje bezpłatna konsultacja, która może pomóc we właściwym wyborze produktów.