układ krążenia


Każdej osobie zamawiającej w naszym sklepie przysługuje darmowa konsultacja.Najbardziej złożony i wszechstronny preparat wspomagający układ krążenia dostępny w naszym sklepie. Oprócz dużej (prawidłowej) dawki ubichinonu zawiera także karnitynę i kwas α-Liponowy. Wszystkie 3 składniki są bardzo ważne dla prawidłowego metabolizmu serca, mózgu i reszty organizmu.

kliknij w celu kupna

Ubichinol jest bardzo popularnym suplementem używanym we wszystkich dolegliwościach układu krążenia.  Jest niezbędny do prawidłowego uzyskiwania energii w mitochodriach.

kliknij w celu kupna


Astragalus jest jednym z podstawowych ziół w tradycyjnej medycynie chińskiej i jest używany w niewydolności krążenia (szczególnie w niewydolności po przebytym zawale serca) oraz w pewnych zaburzeniach rytmu serca. Szczegółowy opis.

kliknij w celu kupna

Produkty Vitamin Shoppe należą do najlepszych suplementów diety w Stanach Zjednoczonych.


Stosowanie zmodyfikowanych pektyn pozwalało w badaniach przedklinicznych hamować tworzenie się blaszek miażdżycowych w naczyniach tętniczych.

kliknij w celu kupna

Ze wszystkich suplementów zawierających zmodyfikowane pektyny cytrusowe produkt Econugenics uważamy za najbardziej wartościowy.

Głóg jest uważany za bardzo dobre źródło naturalnych substancji chemicznych pochodzenia roślinnego we wszystkich dolegliwościach ze strony układu krążenia (nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, arytmie, niewydolność krążenia, skłonność do zakrzepów i zatorów).

kliknij w celu kupna

Powyższy preparat pochodzi z kwiatów, liści i owocu głogu. Jest wystandaryzowany pod względem zawartości substancji czynnych, co pozwala kontrolować ilość tych substancji dostarczanych organizmowi podczas jego przyjmowania.


Forskolin jest używany przez osoby z problemami ze strony układu krążenia w przypadku nadciśnienia i zastoinowej niewydolności krążenia.

kliknij w celu kupna


Arginina używana  jest w stabilnej chorobie niedokrwiennej serca, niewydolności krążenia, nadciśnieniu tętniczym i w chorobie naczyń obwodowych. Suplement ten jest aminokwasem, z którego w organiźmie powstaje tlenek azotu produkowany przez śródbłonek naczyniowy i pełniący bardzo ważne funkcje biologiczne. Najważniejszą z nich jest powodowanie rozkurczu mięśniówki gładkiej.

kliknij w celu kupna

Wszystkie preparaty Vitamin Shoppe produkowane są w Stanach Zjednoczonych zgodnie z rygorystycznymi zasadami CGMPs (Current Good Manufacturing Practices) ustalonymi przez FDA (Food and Drug Administration).
konsultacja


Serce jest najciężej pracującym mięśniem w organiźmie. Jego komórki są najbardziej wrażliwe na niedobory Ubichinolu niezbędnednego do wytwarzania energii z pożywienia w mitochondriach. Wszystkie suplementy poprawiające wydajność energetyczną komórek są bardzo ważne dla zdrowia serca i układu krążenia. Oprócz Ubichinolu są to: PQQ, nikotynamid rybozydu, Forskolin.

Wszystkie zioła i suplementy układu krążenia mają działanie przeciwzakrzepowe (popularnie nazywane działaniem rozrzedzającym krew). Preparaty głogu uważane są za najlepsze źródło naturalnych związków flawonowych wpływających korzystnie pod tym względem  krew i naczynia.  Zwiększona krzepliwość krwi bardzo często jest obserwowana nie tylko w chorobach układu krążenia ale również we wszystkich patologiach w organiźmie.

Medycyna naturalna nie uważa podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi za tak ważny czynnik postępu miażdżycy, jak traktuje to zagadnienie medycyna konwencjonalna i związane z nią firmy farmaceutyczne produkujące leki statynowe. W badaniach przedklinicznych uzyskano bardzo obiecujące wyniki pokazujące przeciwmiażdżycowe działanie zmodyfikowanych pektyn cytrusowych.

miażdżyca

choroba niedokrwienna serca

nadciśnienie

niewydolność krążenia