dZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

zioła i suplementy


Poniższy preparat uzyskany z  kurkumy zawiera CurcuWIN, który charakteryzuje się wyjątkowo dobrą wchłanialnością z przewodu pokarmowego i biodostępnością.

kliknij w celu kupna

Zyflamend Whole Body jest wieloskładnikowym ziołowym preparatem przeciwzapalnym. Zawiera wyciągi z dziesięciu roślin używanych w różnych ludowych systemach leczniczych. Jest od wielu lat najpopularniejszym suplementem przeciwzapalnym w USA i zawiera tysiące działających synergistycznie naturalnych substancji.

kliknij w celu kupna

Boswellia (Frankincense, kadzidłowiec) uznana została za lek sierocy (który nie da się z takim samym rezultatem zastąpić innym środkiem leczniczym) w obrzęku tkankowym towarzyszącym złośliwym guzom mózgu. Używana również w chorobach układu oddechowego (astma) i przewodu pokarmowego.

kliknij w celu kupna

CuraMed należy do najpopularniejszych preparatów z kurkumy. Charakteryzuje się bardzo dużą biodostępnością (szybkim i dobrym wchłanianiem z przewodu pokarmowego oraz długim utrzymywaniem się wysokich poziomów kluczowych substancji aktywnych we krwi).

kliknij w celu kupnaNadmierna niekontrolowana reakcja zapalna sprzyja rozwojowi nowotworów złośliwych i przede wszystkim z tego powodu stanowi największe zagrożenie dla naszego zdrowia.

Naturalne preparaty przeciwzapalne stosowane są również w kontrolowaniu zdrowia stawów i kości, są składnikiem naturalnych preparatów przeciwbólowych oraz używa się je w celu kontrolowania prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. "Calor, dolor, rubor, tumor, functio laesa" (ocieplenie, ból, zaczerwienienie, guz, upośledzenie funkcji) to uznawane od tysięcy lat podstawowe cechy stanu zapalnego i mogą dotyczyć jakiejkolwiek części naszego organizmu.

Jednoczesne stosowanie sprzedawanych przez nas preparatów przeciwzapalnych (Curamed, Zyflamend, Boswellia) miałoby nasilniejsze działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Curamed nie powinien jednak być stosowany w ciąży i w przypadku kamicy żółciowej. Boswellia jest stosowana w tych przypadkach, w jakich w medycynie konwencjonalnej używa się (bardzo szkodliwe dla zdrowia) sterydy. Jednocześnie Boswellia ma korzystne działania uboczne (w odróżnieniu od sterydów).