Zmęczenie Nadnerczy
(adrenal fatigue)
Nadnercza to organy wielkości kciuków,  zlokalizowane na szczycie obu nerek. Są one bardzo ważne dla sposobu w jaki nasz organizm reaguje na stres.

Dlaczego budzimy się w środku nocy, rano jesteśmy niewyspani i nie mamy energii w ciągu dnia? Dlaczego tyjemy i gromadzimy tłuszcz w środkowej części ciała (tak zwane "koło zapasowe"), dlaczego jest nam tak trudno schudnąć?

Te wszystkie problemy i wiele innych (prawdopodobnie wszystkie choroby autoimmunologiczne) prowadzą do skrócenia naszego życia i pogorszenia jego jakości. Związane są one z nieprawidłową reakcją naszych nadnerczy na przewlekły stres i spowodowane są ich wyczerpaniem.


Preparat zawierający adaptogenną mieszankę botaniczną (z różnych roślin i grzybów medycznych) dla osób potrzebujących silniejszego i wieloaspektowego podejścia do wspomagania nadnerczy. Wykazano, że jej składniki pomagają w utrzymaniu zdrowych poziomów kortyzolu i wspomagają reakcję organizmu na stres.

kliknij w celu kupna


Relora Plus zawiera wyciąg z dwóch roślin używanych w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 1500 lat oraz 6 witamin z grupy B. Preparat wspiera głeboki spokojny sen oraz równoważy poziom kortyzolu i DHEA.

kliknij w celu kupna


Preparat Adrenal jest wyciągiem z nadnerczy wołowych, który zawiera naturalne substancje odżywcze niezbędne do regeneracji naszych nadnerczy. Jest źródłem substancji, które niezwykle rzadko mogą znaleźć się w przeciętnej diecie.

kliknij w celu kupna


Preparat zawierający rybozyd nikotynamidu razem z kofaktorami (naturalnymi substancjami poprawiającymi jego działanie), którego działanie polega na prawidłowej epigenetycznej kontroli genów. Preparat ten pozytywnie wpływa na pracę gruczołów dokrewnych na poziomie komórkowym poprzez poprawę metabolizmu komórkowego, który decyduje o prawidłowej ekspresji genów.

kliknij w celu kupna