kliknij w celu kupna

Deflect A został stworzony przez doktora D'Adamo w celu dostarczania specyficznych cukrów blokujących, które przyczepiają się do receptorów na szkodliwych lektynach, co może hamować ich niekorzystny wpływ na organizm osób z grupą krwi A. Deflect A może pomóc kontrolować prawidłową wagę ciała i naprawić wcześniejsze uszkodzenia spowodowane lektynami. Z pomocą formuły D'Adamo możesz wspierać zrównoważony układ pokarmowy.
Skład preparatu Deflect A:
N-Acetylo D-Glukozamina (NAG): działa jak magnes na lektyny w żywności takiej jak pszenica i inne zboża. Kiedy lektyny wiążą się z NAG w naszych komórkach, upośledzają ich funkcjonowanie. NAG w Deflect A służy jako rozpraszacz, neutralizując zabłąkane lektyny bez zakłócania metabolizmu.
Siarczan chondroityny: rozpada się w żołądku na mniejsze peptydy, które przypominają wtedy antygen typu A. Cząsteczki te mogą następnie wiązać się z lektynami typu A i zapobiegać ich przyczepianiu się do przewodu pokarmowego.
D-mannoza: ma unikalną strukturę, dzięki której może neutralizować patogenne bakterie i lektyny specyficzne dla grupy krwi A. D-mannoza to cukier prosty wchłaniany w przewodzie pokarmowym i szybko wydalany z moczem bez wpływu na regulację poziomu cukru we krwi.
Koncentrat żurawiny: jest bogatym źródłem polifenoli, garbników i innych substancji roślinnych, które zostały zbadane pod kątem ich roli w zdrowiu dróg moczowych. Zawiera taki sam cukier, jaki można znaleźć w błonie śluzowej wyścielającej pęcherz i drogi moczowe. Dlatego ma zdolność neutralizowania patogenów atakująch drogi moczowe i lektyn typowych dla grupy krwi A.
Koncentrat Ananasowy (Ananas comosus): zawiera enzymy, które mogą trawić białka lektynowe typowe dla grupy krwi A oraz naturalnie występującą postać mannozy, która zapewnia antyadhezyjne właściwości mannozy wraz z zaletami bromeliny występującej w ananasie. Ananas jest korzystny dla grupy krwi A.
N-Acetylocysteina: to aminokwas będący prekursorem glutationu, najsilniejszego przeciwutleniacza w organizmie pełniącego kluczową rolę w detoksyfikacji. Używany jest w celu kontrolowania zdrowia płuc i jako środek wspomagający regenerację organizmu.
Fruktooligosacharydy (FOS): to nieulegające trawieniu węglowodany i prebiotyki, które wspomagają wzrost pożytecznych bakterii jelitowych, takich jak Bifidus i Acidophilus.