suplement jest również dostępny w kapsułkach

PectaSol-C®
454 gramy proszku
EcoNugenics®, Inc.
Santa Rosa, CA, USA
Dawkowanie:
intensywna terapia: 5 gramów proszku zmieszane z wodą 3 razy dziennie
terapia długoterminowa: 5 gramów proszku na dzień zmieszane z wodą
Suplement powinno się przyjmować na pusty żołądek


Cena: $92.20

Skład........5 gramów proszku (1 mała czubata łyżeczka) zawiera :
PectaSol-C® (zmodyfikowane pektyny cytrusowe)................5 g
Inne fakty dotyczące suplementu:
Całkowite węglowodany..........4 g...........1% (% sugerowanej dawki dziennej)
Błonnik.................................3 g...........12% (% sugerowanej dawki dziennej)
Sód......................................180 mg......7% (% sugerowanej dawki dziennej)
Potassium.............................420 mg....12% (% sugerowanej dawki dziennej)
-----------------------------------------------------
PectaSol-C® jest w 100% produktem wegetariańskim, bezpiecznym dla weganów, bezglutenowym i pozbawionym alergenów.
PectaSol-C® jest produkowany w warunkach zgodnych z zasadami GMP (ustalonych przez FDA) lub w warunkach je przewyższających.

Trochę wymagające może okazać się dobre (równomierne) rozprowadzenie proszku w płynie (najlepiej w wodzie) przed spożyciem. W związku z tym sugerujemy, żeby 5 gramów proszku (pełna miarka plastikowa zawarta w opakowaniu - sugerowana dawka jednorazowa) zalać 1/3 szklanki wody i pozwolić temu postać 10-30 minut. Po takim moczeniu proszek jest dużo łatwiej rozprowadzić w płynie podczas mieszania łyżeczką. Wydaje się też, że Pectasol w proszku jest łatwiej rozprowadzić równomiernie (bez grudek) w lekko ciepłej (letnie) wodzie.
Informacja na temat produktu zawiera ostrzeżenie dla rezydentów stanu Kalifornia związane z odpowiednią ustawą prawną obowiązującą w tym stanie (Propozycja/Sprawa 65).

Ostrzeżenie to jest związane z bardzo rygorystycznymi zasadami dotyczącymi poziomu substancji mogących powodować raka lub wady wrodzone i obecnymi w artykułach spożywczych dopuszczonych do sprzedaży w Kaliforni.
Zostało ono umieszczone na opakowaniu suplementu w celu możliwości sprzedawania go w tym stanie.
W przypadku produktów EcoNugenics dotyczy to konkretnie ołowiu, którego poziom w roślinach zazwyczaj przekracza normę w Propozycji 65.
Norma ta jest (zgodnie z prawem Kaliforni) 1000 razy ostrzejsza (dopuszczalna ilość jest tyle razy mniejsza) niż ilość substancji, która w widoczny sposób okazywała się szkodliwa dla człowieka i zwierząt. Ołów w danym suplemencie jest na poziomie naturalnie występującego w roślinach, z których został uzyskany (według EcoNugenics) i nie jest efektem produkcji tego suplementu. Nie dotyczy też żadnych konkretnych roślin leczniczych z żadnych konkretnych miejsc. Pewne ilości ołowiu są naturalnym składnikiem gleby, wody oraz roślin i prawdopodobnie było tak zawsze (bez względu na okres cywilizacyjny i przemysłowy).
Według EcoNugenics suplement ten spełnia wszelkie międzynarodowe normy bezpieczeństwa w stosowaniu i należy do najczystszych oraz "najmocniejszych" produktów tego typu.
Strona internetowa EcoNugenics podaje również, że firmy zatrudniające mniej niż 10 osób, agencje rządowe i publiczne systemy wodne są zwolnione z obowiązku zamieszczania omawianego ostrzeżenia.
Szczegółowe wyjaśnienie zawiera załączony link.


Realizacja zamówień.Pectasol-C w wersji graficznej opakowania do aptek ziołowych w USA (inne opakowanie tego samego produktu).