wzrok (zioła i suplementy) - przewodnik
borówka czarna (bilberry)

*Uzasadnienie stosowania preparatów z owoców czarnej borówki w celu korzystnego kontrolowania zdrowia siatkówki i dobrego wpływu na jakość wzroku (widzenia) nie znalazło dotychczas potwierdzenia w badaniach naukowych.  Mimo tego osoby zażywające suplementy z czarną borówką twierdzą, że są one pomocne w chorobach siatkówki (retinopatia, zwyrodnienie plamki żółtej - ang. macular degeneration), w jaskrze, zaćmie, miażdżycy, chorobach naczyń obwodowych i stanach zapalnych przewodu pokarmowego.
dietmoderators.com przestanie istnieć 27 listopada, 2019 jeżeli nie otrzymamy wsparcia od ludzi nas czytających.
Obecnie naszą stronę odwiedza kilkaset osób dziennie.
Koszty utrzymania strony od początku istnienia (od 2011 roku) przekraczają zyski ze sprzedaży produktów.
Nigdy nie zamieszczaliśmy reklam.
Różnorodność jakości substancji i cen na rynku suplementów powoduje, że jesteśmy źródłem informacji do kupowania tańszych alternatywnych produktów.
Nie będziemy dłużej mogli utrzymywać naszą stronę, ponieważ tanie zioła i suplementy są najczęściej bezwartościowe i nie będziemy ich sprzedawać.
Jednocześnie zarobek ze sprzedaży suplementów wysokiej jakości dostępnych na stronie dietmoderators.com jest bardzo niski, ponieważ sprzedajemy je po możliwie najniższej cenie, aby były dostępne dla osób ich potrzebujących.
Jeśli chcesz pomóc stronie dietmoderators.com dalej istnieć, prosimy o donację, którą w dowolnej kwocie można kierować na konto PayPal (email: sklep@dietmoderators.com).

Donacja $1

* żadna lub niewielka literatura naukowa potwierdzająca czy też sugerująca dane działanie

** istnieją pewne niewielkie dowody naukowe potwierdzające działanie zioła lub supplementu

*** istnieje liczna naukowa literatura medyczna sugerująca lub potwierdzająca dane działanie


BILBERRY
120 wegetariańskich kapsułek
Dystrybutor: Jarrow Formulas, Los Angeles, CA