zdrowie gruczołu piersiowego - zioła i suplementy (przewodnik)
BreastDefend

***Zarówno Zyflamend Breast jak i BreastDefend to preparaty wieloskładnikowe, których regularne branie może w korzystny sposób kontrolować zdrowie gruczołu piersiowego. Pierwszy suplement jest dostępny w bardziej rozsądnej cenie i nie ustępuje jakością drugiemu z nich. Zyflamend Breast zawiera przy tym więcej roślin o działaniu przeciwzapalnym. co jest istotnym działaniem przeciwnowotworowym. BreastDefend zawiera więcej rodzajów grzybów medycznych (niż Zyflamend Breast) oraz diindolylmethane (DIM) uzyskiwany z roślin z rodziny kapustowatych i mający działanie przeciwnowotworowe (stwierdzono działanie hamujące na komórki macierzyste raka piersi). Zyflamend Breast zawiera natomiast wyciąg z brokół. Warzywo to należy do rodziny kapustowatych i jest dobrym źródłem DIM.dietmoderators.com przestanie istnieć 27 listopada, 2019 jeżeli nie otrzymamy wsparcia od ludzi nas czytających.
Obecnie naszą stronę odwiedza kilkaset osób dziennie.
Koszty utrzymania strony od początku istnienia (od 2011 roku) przekraczają zyski ze sprzedaży produktów.
Nigdy nie zamieszczaliśmy reklam.
Różnorodność jakości substancji i cen na rynku suplementów powoduje, że jesteśmy źródłem informacji do kupowania tańszych alternatywnych produktów.
Nie będziemy dłużej mogli utrzymywać naszą stronę, ponieważ tanie zioła i suplementy są najczęściej bezwartościowe i nie będziemy ich sprzedawać.
Jednocześnie zarobek ze sprzedaży suplementów wysokiej jakości dostępnych na stronie dietmoderators.com jest bardzo niski, ponieważ sprzedajemy je po możliwie najniższej cenie, aby były dostępne dla osób ich potrzebujących.
Jeśli chcesz pomóc stronie dietmoderators.com dalej istnieć, prosimy o donację, którą w dowolnej kwocie można kierować na konto PayPal (email: sklep@dietmoderators.com).

Donacja $1* żadna lub niewielka literatura naukowa potwierdzająca czy też sugerująca dane działanie

** istnieją pewne niewielkie dowody naukowe potwierdzające działanie zioła lub supplementu

*** istnieje liczna naukowa literatura medyczna sugerująca lub potwierdzająca dane działanie


BreastDefend®
120 kapsułek roślinnych
EcoNugenics®, Inc.
Santa Rosa, CA