choroba zwyrodnieniowa stawów - zioła i suplementy (przewodnik)
Glukozamina, Chondroityna, MSM, kwas hialuronowy

***

Zyflamend

Kurkuma

Boswellia (Frankincense)

***

**

**Glukozamina, chondroityna, MSM oraz kwas hialuronowy to podstawowe substancje, których suplementacja może pomóc w kontrolowaniu zdrowia stawów. Poza tym może być korzystna dla właściwej struktury włosów i paznokci oraz opóźnić proces starzenia się skóry.

W badaniu in vitro (przeprowadzonym przez University of Texas MD Anderson Cancer Center) wykazano, że Zyflamend (wieloskładnikowy, całkowicie naturalny, roślinny preparat przeciwzapalny) wpływa hamująco na produkcję RANKL i w ten sposób może zmniejszać nadmierne wytwarzanie osteoklastów stojące u podstaw procesu degeneracji kości. Zyflamend może w ten sposób hamować zniszczenia w obrębie stawów i kości występujące w ich chorobie zwyrodnieniowej oraz w innych przewlekłych stanach zapalnych.

W tych rzadkich przypadkach, kiedy przyjmowanie tego preparatu jest przyczyną nieporządanych skutków ubocznych, zaleca się korzystanie z przeciwzapalnego działania kurkumy lub preparatów uzyskanych z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata, Frankincense).TURMERIC
Extra Strength

60 kapsułek
NATROL LLC, Chatsworth, CA, USA 

BOSWELLIA EXTRACT (500)
90 kapsułek żelowych
Producent: NOW FOODS, Bloomingdale, IL
dietmoderators.com przestanie istnieć 27 listopada, 2019 jeżeli nie otrzymamy wsparcia od ludzi nas czytających.
Obecnie naszą stronę odwiedza kilkaset osób dziennie.
Koszty utrzymania strony od początku istnienia (od 2011 roku) przekraczają zyski ze sprzedaży produktów.
Nigdy nie zamieszczaliśmy reklam.
Różnorodność jakości substancji i cen na rynku suplementów powoduje, że jesteśmy źródłem informacji do kupowania tańszych alternatywnych produktów.
Nie będziemy dłużej mogli utrzymywać naszą stronę, ponieważ tanie zioła i suplementy są najczęściej bezwartościowe i nie będziemy ich sprzedawać.
Jednocześnie zarobek ze sprzedaży suplementów wysokiej jakości dostępnych na stronie dietmoderators.com jest bardzo niski, ponieważ sprzedajemy je po możliwie najniższej cenie, aby były dostępne dla osób ich potrzebujących.
Jeśli chcesz pomóc stronie dietmoderators.com dalej istnieć, prosimy o donację, którą w dowolnej kwocie można kierować na konto PayPal (email: sklep@dietmoderators.com).

Donacja $1


* żadna lub niewielka literatura naukowa potwierdzająca czy też sugerująca dane działanie

** istnieją pewne niewielkie dowody naukowe potwierdzające działanie zioła lub supplementu

*** istnieje liczna naukowa literatura medyczna sugerująca lub potwierdzająca dane działanie


Glucosamine Chondroitin MSM + Hyaluronic Acid
150 kapsułek
Producent: Doctor's Best, Inc
San Clemente, CA


ZYFLAMEND WHOLE BODY
120 kapsułek żelowych
Producent: New Chapter, Brattleboro, VT