utrata tłuszczu

(zioła i suplementy)

Forskolin jest uzyskiwany z rośliny Coleus Forskohlii i ma właściwości aktywujące cyklazę adenylową w komórce, co powoduje zwiększenie ilości cAMP oraz pobudzenie spalania tkanki tłuszczowej poprzez wzrost aktywności lipazy.

kliknij w celu kupna

Działanie odchudzające zielonej kawy polega na obniżaniu poziomu glukozy we krwi. W wyniku tego następuje większe uwalnianie tłuszczu z tkanki tłuszczowej w celu uzyskania energii do procesów życiowych organizmu.

kliknij w celu kupna

Svetol jest w tej chwili jedynym ekstraktem z zielonej kawy, którego skuteczność i bezpieczeństwo w stosowaniu są potwierdzone licznymi badaniami naukowymi.

kliknij w celu kupnaOferowane przez nas suplementy można stosować osobno lub razem w różnych kombinacjach  (wtedy można oczekiwać najlepszych rezultatów). Na przykład: jeden z ekstraktów z zielonej kawy i Forskolin.

Wybór suplementu na odchudzanie powinien zależeć od diety danej osoby.  W każdym przypadku do utraty tkanki tłuszczowej prowadzi stosowanie Forskolinu. Natomiast stosowanie ekstraktu z zielonej kawy jest tym bardziej skuteczne, im więcej w diecie danej osoby jest węglowodanów i białek, ponieważ działanie tego typu preparatu następuje w wyniku regulacji metabolizmu glukozy i korzystnego wpływu na insulinooporność.