L-Arginine 500 MG
100 kapsułek
Producent: Vitamin Shoppe, Secaucus, NJ, USA

Sugerowana dawka: 1 kapsułka dziennie najlepiej między posiłkami


Cena: $15.60

Skład każdej kapsułki suplementu:
Witamina B6 (pirydoksyna)..........10 mg
L-Arginina......................................500 mg

Inne składniki:
żelatyna, stearynian magnezu, krzemionka, mąka ryżowa

Suplement nie zawiera drożdży, kukurydzy, pszenicy, glutenu, cukru, soli, soji, nabiału, owoców cytrusowych, substancji pochodzących z ryby, konserwantów, sztucznych kolorów i substancji smakowych. Nie zawiera również orzechów (informacja w innym miejscu na opakowaniu).
Wszystkie preparaty Vitamin Shoppe produkowane są w Stanach Zjednoczonych zgodnie z rygorystycznymi zasadami CGMPs (Current Good Manufacturing Practices) ustalonymi przez FDA (Food and Drug Administration).

realizacja zamówień
dietmoderators.com przestanie istnieć 27 listopada, 2019 jeżeli nie otrzymamy wsparcia od ludzi nas czytających.
Obecnie naszą stronę odwiedza kilkaset osób dziennie.
Koszty utrzymania strony od początku istnienia (od 2011 roku) przekraczają zyski ze sprzedaży produktów.
Nigdy nie zamieszczaliśmy reklam.
Różnorodność jakości substancji i cen na rynku suplementów powoduje, że jesteśmy źródłem informacji do kupowania tańszych alternatywnych produktów.
Nie będziemy dłużej mogli utrzymywać naszą stronę, ponieważ tanie zioła i suplementy są najczęściej bezwartościowe i nie będziemy ich sprzedawać.
Jednocześnie zarobek ze sprzedaży suplementów wysokiej jakości dostępnych na stronie dietmoderators.com jest bardzo niski, ponieważ sprzedajemy je po możliwie najniższej cenie, aby były dostępne dla osób ich potrzebujących.
Jeśli chcesz pomóc stronie dietmoderators.com dalej istnieć, prosimy o donację, którą w dowolnej kwocie można kierować na konto PayPal (email: sklep@dietmoderators.com).

Donacja $1