Informacje o produkcie (według Genacol International Corporation Inc) :
Genacol Plus składa się z bioaktywnego kompleksu zhydrolizowanego kolagenu oraz z chlorowodorku glukozaminy, które razem pomagają kontrolować zdrowie stawów.
Ponieważ produkcja kolagenu i glukozaminy naturalnie maleje wraz z wiekiem, suplement Genacol Plus jest ważny dla osób, które chcą mieć zdrowe stawy.
Tylko produkty Genacol są wyprodukowane przy zastosowaniu technologii Aminolock® Sequence i są w stanie pobudzać wytwarzanie różnych rodzajów kolagenu w ciele oraz pomóc skompensować naturalną utratę zdolności organizmu do jego wytwarzania związaną z wiekiem.

GENACOL PLUS
Collagen and Glucosamine
90 kapsułek
Genacol International Corporation Inc.
Blainville, Quebec, Kanada
wyprodukowane w Kanadzie


Sugerowane dawkowanie:
3 kapsułki dziennie lub według zaleceń lekarza

Cena: $29.80

SKŁAD (3 kasułki/dawka dzienna):
chlorowodorek glukozaminy........1500 mg
(ze skorupiaków)
hydrolizowany kolagen wołowy....1200 mg

Inne składniki:
żelatyna, roślinny stearynian magnezu
Alergeny: skorupiaki

Kolagen pochodzi od bydła hodowanego na pastwiskach.dietmoderators.com przestanie istnieć 27 listopada, 2019 jeżeli nie otrzymamy wsparcia od ludzi nas czytających.
Obecnie naszą stronę odwiedza kilkaset osób dziennie.
Koszty utrzymania strony od początku istnienia (od 2011 roku) przekraczają zyski ze sprzedaży produktów.
Nigdy nie zamieszczaliśmy reklam.
Różnorodność jakości substancji i cen na rynku suplementów powoduje, że jesteśmy źródłem informacji do kupowania tańszych alternatywnych produktów.
Nie będziemy dłużej mogli utrzymywać naszą stronę, ponieważ tanie zioła i suplementy są najczęściej bezwartościowe i nie będziemy ich sprzedawać.
Jednocześnie zarobek ze sprzedaży suplementów wysokiej jakości dostępnych na stronie dietmoderators.com jest bardzo niski, ponieważ sprzedajemy je po możliwie najniższej cenie, aby były dostępne dla osób ich potrzebujących.
Jeśli chcesz pomóc stronie dietmoderators.com dalej istnieć, prosimy o donację, którą w dowolnej kwocie można kierować na konto PayPal (email: sklep@dietmoderators.com).

Donacja $1