kliknij w celu kupna

Deflect O został stworzony przez doktora D'Adamo w celu dostarczania specyficznych cukrów blokujących, które przyczepiają się do receptorów na szkodliwych lektynach, co może hamować ich niekorzystny wpływ na organizm osób z grupą krwi O.
Deflect O może pomóc kontrolować prawidłową wagę ciała i naprawić wcześniejsze uszkodzenia spowodowane lektynami. Z pomocą formuły D'Adamo możesz wspierać zrównoważony układ pokarmowy.
Skład preparatu Deflect O:
N-acetylo-D-glukozamina (NAG): działa jak magnes na lektyny w żywności takiej jak pszenica i inne zboża. Kiedy lektyny wiążą się z NAG w naszych komórkach, upośledzają ich funkcjonowanie. NAG w Deflect O służy jako rozpraszacz, neutralizując zabłąkane lektyny bez zakłócania metabolizmu.
Alginian sodu: wiąże lektyny w przewodzie pokarmowym i zapobiega ich wchłanianiu. Naturalny produkt polisacharydowy pozyskiwany z brązowych wodorostów rosnących w rejonach z zimną wodą. Jego właściwości wiążące lektyny wynikają z rozpuszczalności w zimnej i gorącej wodzie przy silnym mieszaniu, co powoduje jego gęstnienie i zdolność do wiązania się z innymi substancjami.
Morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus): wiąże się z niekorzystnymi bakteriami. Kiedy przyczepia się do lektyn na ich powierzchni, zapobiega przywieraniu tych bakterii do ściany przewodu pokarmowego, gdzie mogą one utrudniać jego funkcjonowanie.
Arabinogalaktan modrzewiowy: wspiera prawidłowe funkcje odpornościowe i może pomóc w zwiększeniu pożytecznych bakterii w jelicie grubym. Są to polisacharydy pochodzące z modrzewia zachodniego (Larix occidentalis) będące doskonałym źródłem błonnika. W wyniku fermentacji tego błonnika jest wytwarzany kwas masłowy (krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy), który jest podstawowym paliwem dla kolonocytów (komórek jelita grubego) i jego wysoki poziom pomaga zapewnić zdrowe środowisko w tej części przewodu pokarmowego.
Guma tragakantowa: jest składającą się z polisacharydów wydzieliną wypływającą z roślin z rodzaju traganka (astragalus). Jest to naturalna substancja wiążąca i stabilizująca stosowana w celu wzmacniania struktury żelowej.
N-Acetylocysteina: to aminokwas będący prekursorem glutationu, najsilniejszego przeciwutleniacza w organizmie pełniącego kluczową rolę w detoksyfikacji. Używany jest w celu kontrolowania zdrowia płuc i jako środek wspomagający regenerację organizmu.

kliknij w celu kupna

Spersonalizowany probiotyk z florą szczególnie korzystną dla grupy krwi O. Zawiera również prebiotyki, które działają synergistycznie i pomagają poprawić zdrowie układu pokarmowego.